TFF'den Beşiktaş'a erteleme cavabı

  • Ana Sayfa
  • TFF'den Beşiktaş'a erteleme cavabı
TFF'den Beşiktaş'a erteleme cavabı
Beşiktaş'ın, Gaziantepspor maçının ertelenmesi talebini reddeden TFF'den açıklama geldiAbone ol

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 21 Eylül 2011 tarihinde Beşiktaş'ın, Gaziantepspor-Beşiktaş karşılaşmasının dün oynanmasını özellikle talep ettiğini bildirdi.

Beşiktaş'ın, Gaziantespor ile yapacağı karşılaşmanın ileri bir ta south california seo rihe ertelenme talebini reddeden TFF, yazılı bir açıklama yaptı. TFF'den yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: ''Beşiktaş, bugün(dün)yaptığı resmi bir açıklama ile, bu akşam(dün) oynayacakları Gaziantespor karşılaşmasının ileri bir tarihe ertelenme isteklerinin, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından reddedildiğini kamuoyu ile paylaştı. Görülen lüzum üzerine belirtmeliyiz ki, Beşiktaş, 21 Eylül 2011 tarihinde, Futbol Federasyonu'na 5. haftadaki Gaziantespor-Beşiktaş karşılaşmasının 3 Ekim Pazartesi tarihinde (dün) oynanmasını özellikle talep etmiştir. Gerekli çalışmayı yapan TFF, ilgili maçın Beşiktaş'ın isteği doğrultusunda, Pazartesi günü oynanmasını kararlaştırdı.''

Önceki gün Gaziantep'e giderek maç saatini bekleyen Beşiktaş'ta, siyah-beyazlıların Portekizli yıldız oyuncusu Quaresma, ülkesinin milli takımından yapılan çağrı üzerine kamptan ayrılmıştı.

Beşiktaş, Gaziantepspor maçının ertelenmesi için başvurmuş ancak başvuru TFF tarafından reddedilmişti.Kategori : GÜNCEL