Tarım'ın kalbi 'Fresh Türkiye'de atacak

  • Ana Sayfa
  • Tarım'ın kalbi 'Fresh Türkiye'de atacak
Tarım'ın kalbi 'Fresh Türkiye'de atacak
Türkiye'nin ilk yaş sebze ve meyve fuarı İstanbul'da açılacak!Abone ol

Türkiye'nin ilk yaş sebze ve organik ürünler fuarı FRESH TÜRKİYE adıyla tüketicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın desteğiyle gerçekleşecek fuarda, firmalar indiana seo ürünlerini zincir marketlere,restoran ve oteller zinciri konumundaki işletmelere tanıtım ve pazarlama imkanı bulacak!

İstanbul Türkiye'nin ilk  ”Fresh Türkiye Yaş Meyve Sebze ve Organik Ürünler Fuarı"na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Start Fuarcılık tarafından organize edilen fuarda, yaş meyve sebze üreticileri ürünlerini, 17-20 Kasım tarihleri arasında market,restoran ve oteller zincirilerine tanıtım ve pazarlama imkanı bulacak.

Fuar hakkında bilgi veren Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk, fuara sektörün tüm profesyonellerinin davet edildiğini söyledi. Fresh Türkiye'nin,gerek iç gerek dış pazarlara açılımına ve ciddi katkılar sunacağına inandığını söyleyen Öztürk, fuara Türk Tarım sektörüne yatırım yapmayı planlanan yabancı yatırımcılarında katılacağını söyledi.Kategori : EKONOMİ